Yves Saint Laurent

Grid View:
-0%
Hızlı Görünüm

Yves Saint Laurent Black Opium 150ml Kadın Deodorant

(0)
88,00TL 88,00TL

Yves Saint Laurent Black Opium 150 ml Kadın Deodorant..

-69%
Hızlı Görünüm

Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90 ML Kadın Tester Parfüm

(3)
120,00TL 390,00TL

Şehvetli, heyecanlandırıcı ve canlı notalarla bir arada sunulan Yves Saint Laurent Black Opium Edp 90 Ml Kadın Parfüm, gizemli ve eşsiz bir gece kokusu olarak kadınların favorisi olmayı başarıyor. Yves Saint Laurent kodlarını oluşturan ve markanın ruhu ile bütünleşen esanslarıyla adından söz ettiren ürün, duyguların yoğun bir şekilde yaşanması için..

-71%
Hızlı Görünüm

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock EDP 90 ml Kadın Tester Parfüm

(0)
125,00TL 430,00TL

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock EDP 90 ml..

-86%
Hızlı Görünüm

Yves Saint Laurent Black Opium Intense Edp 90 ml Kadın Tester Parfüm

(0)
115,00TL 820,00TL

Kokunun özünde baştan çıkarıcı, şehvetli, sıcak portakal çiçeği ile egzotik bir uyum içinde yasemin notası vardır. Temelde: Yves Saint Laurent Black Opium Intense imzasını destekleyen ikonik kahve notasından başka ne olabilirdi! Hemen bağımlılık yaratan, hem alışılmış hem de benzersiz bir kremsi zengin alt nota için meyan kökü ve sandal ağacı notal..

-78%
Hızlı Görünüm

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Edt 100 Ml Erkek Tester Parfüm

(0)
110,00TL 490,00TL

Siyah,özel tasarım şişesinin içerisinde asil bir koku olan Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Edp Erkek Parfüm 100 ml, modern erkeğin vazgeçilmez tutkusu olmaktadır. Çekicilik özelliğinin yanında kalıcılıkta sağlayan parfüm, gün içerisinde sürekli kendinizi pozitif hissedebilmeniz adına çok önemlidir. Kokuya eşsiz bir baş döndürücülük katan iksi..

-70%
Hızlı Görünüm

Yves Saint Laurent Manifesto Edp 90 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
115,00TL 389,00TL

Esans: Çiçeksi, Sıcak Manifesto iddialı olmayı, sanata dönüştürmüş bir bayan parfümü. Yves Saint Laurent Manifesto kadını, çevresindekileri kendisine hayran bırakan, arzulanan, cüretkâr bir kadın portresi çiziyor. Şişesi, kadın vücudundan esinlenilerek tasarlanmış, elbisenin belindeki ametist rengi kemeri vurgulayan, arzulanan kadını anlatıyor. Çek..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Adını efsanevi modacının isminden alan Yves Saint Laurent, Paris’in moda trendlerini belirleyen önemli markalarından biri. Parfüm ve gözlük modelleri de olan marka, koku ve aksesuar seçiminizde de aranan isim olmak istiyor. Fransa’da ve tüm dünyada moda rüzgarları estiren Yves Saint Laurent, elit çizgisiyle kozmetik ve giyim alanındaki liderliğini koruyor. Mon Paris, Black Opium ve Manifesto gibi parfüm seçenekleri feminen ve karakteristik kokuları bir parçanız haline getiriyor. Yves Saint Laurent’in L’homme Sensual ve Libre Brevery gibi kokuları ise bakımına düşkün erkekler için birebir.