Viktor Rolf

Grid View:
-67%
Hızlı Görünüm

Viktor Rolf Bonbon Edp 90 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
120,00TL 359,00TL

Hem kadınsı hem de küçük bir kız çocuğu masumiyetini bir arada bulunduran eşsiz bir koku: Viktor Rolf Bonbon... İçerisinde bulunan mandalina, portakal ve şeftali aromasıyla meyve kokularını harmanlarken aynı zamanda karamel, kehribar ve yasemin çiçekleri ile de dişiliği vurguluyor. Sizde içinde çocuk gibi yaşayan kadınlardansanızsize en uygun bayan..

-67%
Hızlı Görünüm

Viktor Rolf Flowerbomb Edp 100 Ml Bayan Tester Parfüm

(2)
120,00TL 360,00TL

Uçuk pembenin ve siyahımsı tonların bir araya gelerek oluşturduğu o göz alıcı uyum tek bir şişede birleşiyor. Viktor Rolf Flowerbomb EDP Bayan Parfüm 100 ml ürünü bu konuda hem gözünüze hem de hislerinize hitap etmektedir. Tüm çiçeklerin o renkliliği, canlılığı ve parlaklığı bir araya gelerek benzersiz bir deneyim ortaya çıkarıyor. Bu benzersiz den..

-78%
Hızlı Görünüm

Viktor Rolf SpiceBomb Edt 90ml Erkek Tester Parfüm

(0)
110,00TL 490,00TL

Erkek bedeninin muhteşemliği etkileyici bir kokuyla buluşuyor! Viktor Rolf Spicebomb EDT Erkek Parfüm 90 ml ürünü sayesinde bedeninizin bu benzersiz kokuya teslim olmasına sizler de şahit olacaksınız. İçeriğinde bulunan ve son derece uyumlu olan esanslar sayesinde kendinizi her an özel hissedebileceksiniz. Girdiğiniz her ortamda sizden önce ortama ..

-78%
Hızlı Görünüm

Viktor Rolf Spicebomb Extreme Edp 90ml Erkek Tester Parfüm

(0)
110,00TL 490,00TL

yeni yoğunluk. Baharatların harmanıyla yaratılan bu bomba gibi çarpıcı kokuya sahip, etkileyici erkek parfümü, gücü ortaya çıkaran özel bir el bombası şekinde tasarlanmış.Kara biber ve tarçın içeren, yoğun baharat harmanı, tütün, vanilya ve lavantanın mükemmel gücüyle bir aradakullanılmış.Bergamotun patlayıcı taze lezzetli notaları ve iris, ağaç re..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Viktor & Rolf, kavramsal ve öncü tasarımlar oluşturmada uzmanlaşmış bir moda evidir. 1993 yılında Hollandalı tasarımcı Viktor Horsting ve Rolf Snoeren tarafından kurulmuştur.