Lancome

Grid View:
-74%
Hızlı Görünüm

Lancome Hypnose Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

(0)
120,00TL 459,00TL

Esans: Oryantal, Hypnôse çok zarif ve iddialı bir kokudur. Bir kadının hipnotize edici kokusu olup, sevdiği erkeği baştan çıkarmak için cazibesini kullanır. Gizemli ve büyüleyici bir kadın, baştan çıkarıcı ve oldukça hipnotize edici bir cazibeye sahip. Kendine çeken neşeli bir kadın.mDişiliğin gizeminin ve büyüsünün açığa vurulması. Çekici bir ener..

-76%
Hızlı Görünüm

Lancome La Nuit Tresor Edp 75 ML Kadın Tester Parfüm

(0)
120,00TL 490,00TL

Lancome La Nuit Tresor, 21. Yüzyılın lancôme tarafından geliştirilmiş yeni aşk iksiridir. Bi̇li̇mi̇n ve gi̇zemi̇n işiğinda sadece 100 yılda bir gerçekleşen bir olay… i̇ki yıldız arasında karşı konulamaz bir çekim oluşur.Aşıkların mutlak aşkla kucaklaştığı ateşli bir geceyi sembolize eder. Gi̇zemli̇ ve büyüleyi̇ci̇ şişesi, si̇yah elmasin göz alici g..

-76%
Hızlı Görünüm

Lancome La Vie Est Belle Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

(3)
115,00TL 480,00TL

Lancome La Vie Est Belle, sizi mutluluğun kokusunu keşfe çıkarıyor. Hayatın ve mutluluğun felsefesi veya hayatın güzelliğine yönelik evrensel bir bildiri. "Hayat güzeldir" inanışını tüm hayatınıza yaymayı amaçlayan La Vie Est Belle, gülüşünüzü zarif şişesiyle temsil ediyor. Mutluluk verici Lancome La Vie Est Belle parfüm üç uzman burun Olivier Polg..

-80%
Hızlı Görünüm

Lancome La Vie Est Belle Intense EDP 75 ML Kadın Tester Parfüm

(0)
125,00TL 639,00TL

Mutluluğun en yoğun hali İris çiçeğinin büyüleyici dokunuşuna sahip ikonik koku hayatı daha da güzel yapan 2 farklı içerik ile yeniden yorumlandı:Sümbülteber, duyulara hitap eden, zarafeti temsil eden beyaz çiçek.Fındık, mutluluğun en leziz haliEsans: ÇiçeksiTepe Notası: Bergamot, Portakal, Armut, Pembe BiberKalp Notası: Portakal Çiçeği, Yasemin, İ..

-77%
Hızlı Görünüm

Lancome La Vie Est Belle L'Eclat EDP 75ML Kadın Tester Parfüm

(0)
130,00TL 569,00TL

Lancôme'dan mutluluğun parfümü: La Vie est Belle ile hayat güzeldir. Dilediğin gibi yaşa! Göze çarpan bir ışık demeti hayal edin. Gözlerinizi sadece o noktaya odaklayın. Gözde oluşan, Fransızların ""L'’Eclat"" diye adlandırdığı kristalize ışıltı, portakal çiçeğinin modern ve güneşe yakın özel duyusu ile birleşiyor. Mutluluğun paylaştıkça görkemli b..

-72%
Hızlı Görünüm

Lancome Miracle Edp 100 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
110,00TL 389,00TL

Hayat bir mucizedir. Taze ve buğulu kokusuyla Liçi ve Frezya, gündoğumu kadar enerjik ve ışıltılıdır. Manolya, yasemin, zencefil ve biber karışımı baharatlı kokusu sayesinde sizi misk ve amberin duyusal ışıltısıyla sarıp sarmalar. Lancome Miracle Edp yeni bir günün parfümü. Çiyin ıslattığı Liçi ve Frezya 'nın notaları birbirine karışırken yeni doğa..

-74%
Hızlı Görünüm

Lancome Poeme Edp 100 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
125,00TL 490,00TL

Lancome Poeme her kadını kalbinden vuran kokusu ile tutkulu ve ateşli. Poeme zarafeti ve lüksü simgeleyen notaları ile teninizle özdeşleşiyor. Her kadının yüreğini yakalayacak kişiliğin parfümü. Sofistikeliği, sıcaklığı ve şehveti ortaya çıkartır. Bir kadının gözleri kadar içten ve derin. Bir kadının bakışı gibi şiirsel Lancome Poeme. İçerisin..

-76%
Hızlı Görünüm

Lancome Tresor Edp 100 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
120,00TL 490,00TL

Trésor gerçek bir efsanedir. Trésor moda akımlarına karşı koyar, nesilden nesile sürekli keşfedilerek zamana yayılır. Paris’de şehir ışıklarının ötesinde zamana sığmayan aşık bir kadının yaydığı ışıltılı ortamı ifade eder. Macerası evrenseldir. Parfüm özleri zamana sığmaz ve geçen zaman parfümün cazibesini asla etkileyemez. 1990'dan bugüne, Trésor ..

-73%
Hızlı Görünüm

Lancome Tresor In Love Edp 75 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
125,00TL 459,00TL

Sırasıyla aydınlık ve çarpıcı, şehvetli ve pırıl pırıl olan Tresor In Love, kanatlanan bir ritimle aşkın ezgisini mırıldanır. Tresor In Love'un kadın kahramanı aşk hikayesini dokunaklı bir içtenlikle yaşar. Tresor In Love, tanışma heyecanının yoğun hislere karıştığı, âşık bir genç kadının karmaşık duygularına benzer şekilde, karşıtlıklar içerisinde..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Lancôme, ürünleri uluslararası alanda dağıtan bir Fransız lüks parfüm ve kozmetik evidir. Lancôme, ana şirketi olan ve daha yüksek fiyatlarla cilt bakımı, parfüm ve makyaj sunan L'Oréal Lüks Ürünler bölümünün bir parçasıdır. Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından Lancome, özellikle parfümleriyle kendine değer veren kadınların gözdesi. Lancome parfüm seçenekleri eşsiz Sevgililer Günü hediyeleri arasında ilk sırada. La vie est belle, Tresor, Miracle ve Poeme, Lancome’un öne çıkan bayan parfüm seçenekleri arasında yer alıyor. Her Lancome parfüm ayrı bir cazibe ve hikaye sunuyor.