Jean Paul Gaultier

Grid View:
-78%
Hızlı Görünüm

Jean Paul Gaultier Classique Edt 100ml Kadın Tester Parfüm

(0)
140,00TL 630,00TL

Kadının zarif, masum ve duygusal halleri dikkate alınan bu parfümde çiçeksi kokular özellikle gül kullanılmış. Jean Paul Gaultier Classique Gün boyu sizi iyi hissetiricek olan bu parfüm sıktığınız anda etrafınızdakilerin dikkatini çekmeye yeticek.  Jean Paul Gaultier Classique, dişi cazibesinin mükemmel bir şekilde somutlaştırılmış h..

-76%
Hızlı Görünüm

Jean Paul Gaultier Le Male Edt 125 Ml Erkek Tester Parfüm

(0)
139,90TL 580,00TL

Kullanmaya başladığınız anda bu moda ikonu baştan çıkarıcılığın gizli bir silahi haline dönüşecek. Eşsiz ve erkeksi kokusu, şişesinde yer alan denizci şeritleri ile denizcilere benzetilen özgür erkeklere ithaf edilerek yaratılmıştır. Eşsiz ve erkeksi kokularını gün boyu üzerinde taşımak isteyen erkekler için geliştirilen parfümün içeriğinde nane, a..

-77%
Hızlı Görünüm

Jean Paul Gaultier Le Male Essence EDP 125 ml Erkek Tester Parfüm

(0)
135,00TL 590,00TL

Jean Paul Gaultier Le Male Essence EDP Erkek Parfüm 125 ml Le Mâle Essence de Parfum yenilenmiş siluetiyle maskülenliğin yeniden yorumu. Yepyeni bir koku sansasyonu. Baharatlı narenciyenin şehvetli deriyle ve nadide odunsu notalarla buluşması. Jean Paul Gaultier'nin koku fabrikasının gizemli köşelerinde saklı labaratuvarını keşfe çıkıyoruz. Jean Pa..

-74%
Hızlı Görünüm

Jean Paul Gaultier Scandal Edp 80Ml Kadın Tester Parfüm

(1)
125,00TL 489,00TL

Gardenya ve Kan Portakalı kokan balımsı, taze ve iştah açıcı bir parfüm. Geceleri; paçuli ile karıştırılmış, duyusal ve baştan çıkaran bir bal. Günün sonunda, karşı konulmaz ve karmaşık bir mesaj gönderiyor…Gündüz ve gece bir arada…Esans: Çiçeksi, MeyvemsiTepe Notası: Kan Portakal, MandalinaKalp Notası: Bal, Gardenya, Yasemin, Portakal Çiçeği, Şeft..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Sadece baş döndüren kokularıyla değil; parfüm şişeleri ile de bir klasik olmuş Jean Paul Gaultier, dünyanın en etkileyici kozmetik markalarından biri konumunda. Jean Paul Gaultier parfümleri kadın ve erkek vücudu şeklindeki şişe tasarımlarının içerisinde günün her anı için farkli özellikteki kokuları sizlere sunuyor.