outletparfumler.com sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliği öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Tarafınıza kısa sms ile kargo firması ve takip numarası gönderilcektir.

Teslimat adresinin bölgesine göre anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından 1-3 gün içerisinde siparişinizin teslimatı adresinize yapılır. Haftasonu Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Cumartesi veya Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü değerlendirmeye alınacaktır.

Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Satın aldığınız ürün ya da ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir E-Posta ya da SMS ile size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye eder, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olduğu durumlarda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en çok 4 (Dört) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.