Giorgio Armani

Grid View:
-76%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu 125ml Edp Erkek Tester Parfüm

(0)
125,00TL 520,00TL

Erkekler için doğa ve denizden bir güç birleşiyor. Giorgio Armani erkeğin ruhundan anlayarak Acqua Di Gio Absolu'yu ortaya çıkarıyor. Denizin ferahlık ve tazelenmişlik hissi, erkeksi ve güçlü odunsu notalarla birleşiyor. Sonucu ise; muhteşem uyum. Bu çarpıcı kokuyla, kendinizi ve çevrenizi derin bir büyünün içinde bulabilirsiniz. Tepe akorlarında m..

-75%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Acqua Di Gio Edt 100 ml Erkek Tester Parfüm

(0)
120,00TL 480,00TL

Giorgio Armani Acqua Di Gio rüzgarın güçlü esintisinin, suyun berraklığının ve sonsuz özgürlüğün kokusu. Deniz suyunun tatlı ve tuzlu notalarının, güneşin teninizdeki sıcak ve büyülü dokunuşuyla birleşmesinden esinlenilerek oluşturulan Acqua Di Gio, Akdeniz güneşinin ruhunuzdaki yansıması... Giorgio Armani Acqua Di Gio notaları: Acı turunçgil, bibe..

-75%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo Edp 100ml Erkek Tester Parfüm

(0)
119,90TL 489,00TL

Derin okyonus sularının volkanik kayalarla buluşmasından yepyeni bir parfüm doğdu. Yoğun duygulara hitap eden yeni mineral yoğunluk Acqua Di Gio Profumo. Sofistike ve kusursuz bir koku. Dlgaların yükselerek derinliklere karşı koyması gibi keskin bir iz bırakırken erekein ve özgürlüğün hikayesi,denizin siyah,kızgın kumlarla buluştuğu noktalarda anla..

-71%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Acqua Di Gioia Edp 100ml Kadın Tester Parfüm

(0)
115,00TL 390,00TL

Bitkilerin eşsiz hissedildiği büyüleyici nane notalarının belirgin olduğu Giorgio Armani Acqua Di Gioia EDP parfümü dünyadan kaynak alan su imzası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Su gibi narin ve sofistike bir koku olan Giorgio Armani Acqua Di Gioia EDP olması ile gün boyu teninizde doğallık hissediceksiniz. Giorgio Armani Acqua Di Gioia&..

-73%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Code Edt 125 Ml Erkek Tester Parfüm

(0)
119,00TL 440,00TL

Çağın modern erkeğinin seksi parfümü. Koyu gece mavisi şişe, ünlü oyuncu Denzel Washington'un Oscar töreninde giydiği smokine benzetilmiştir. Yıldızların parfümü, çok özel bir koku, konusunda uzman ve erotik bir koku. Giorgio Armani tenselliğin ve erotizmin yeni yüzünü keşfetti. Hollywood'un romantik ve çekici erkekleri için yeni bir parfüm yarattı..

-69%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Code Profumo Edp 110 Ml Erkek Tester Parfüm

(0)
120,00TL 390,00TL

Armani code profumo kodunu takip et. Code erkeği karşı konulamaz cazibesi ile karşılaştığı kadınların üzerinde duyusal bir etki, çevresinde ise sıradışı bir titreşim yaratıyor. O, hayatın tüm kodlarına sahiptir. Cazi̇beli̇, duygusal, neşeli̇ ve modern. Code profumo ile sıradışı titreşim, yeni yoğunluk. Zengin ve büyüleyici koku, karşı konulmaz bir ..

-87%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Prive Ambre Orient EDP İntense 100ML Erkek Tester Parfüm

(0)
139,00TL 1.069,00TL

Enİyi Notlar : Bergamot, Kekik Kalp Notları : Tütsü, Geranium, Paçuli Taban notaları : Oud, Sandalağacı, Vanilyalı..

-71%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Si Edp 100ml Kadın Tester Parfüm

(2)
115,00TL 390,00TL

Şık, ihtiraslı, yoğun ve aynı zamanda yumuşak. Sì, tene muhteşem bir uyum sağlayarak tüm duyuları harekete geçiren şiprenin yeniden yorumlanmasıyla doğmuş bir koku. 3 koku ailesinin lezzetini birleştiren bir parfüm... Giorgio Armani Si inceliğini yansıtan şipre, meyvemsi bir tat getiren frenk üzümü ve sıcak bir hare yaratan misk... Frenk üzümü, öze..

-70%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Si Intense Edp 100 ml Kadın Tester Parfüm

(0)
115,00TL 389,00TL

Cesur ve tutkulu bir kadına armağan. Yoğun ve sarsıcı duygulara bile «evet» demeye cesaret eden ve arzularından güç alan kadın için yaratıldı. Baştan çıkarıcı bir lüks sembolü olan parfümün şişe tasarımı, volkani̇k camdan si̇yah kapağın sofistike parlaklığı, transparan siyah kri̇stal mücevherle buluşmasında saklı.İtalyan Bergamutu, İtalyan Mandalin..

-70%
Hızlı Görünüm

Giorgio Armani Si Passione Edp 100ml Bayan Tester Parfüm

(0)
115,00TL 389,00TL

Giorgio Armani’nin yeni kokusu Si Passione, güçlü, feminen ve özgür Sì kadının tutkusunu serbest bırakır. Si'nin ikonik notası Frenk üzümü etrafında, Giorgio Armani Si Passione; yoğun vanilya, açan güller, güneş çiçeği ve yasemin çiçeğini bir araya getirerek feminenliğin gücünü ve zarafetini aynı anda yansıtan baştan çıkarıcı, meyvemsi çiçeksi bir ..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
İlhamını doğadan alıyor. Görünmez bir zerafet örneği. Mükemmellik ve uyumun sembolü. Efsanevi koku Acqua di Gio ve Yeni Acqua di Gio Absolu doğanın verdiklerini kutlarken; Code Homme ve Femme cazibenin ilgi çekici sınırlarını keşfediyor. Markanın en yenisi Sὶ Passione, sofistike Armani kadının güçlü ve şık duruşunu temsil ediyor. Esansların maharetle birleştirilmesi ile Giorgio Armani zamansız, cesur ama sade ve şık kokular yaratıyor.