Estee Lauder

Grid View:
-70%
Hızlı Görünüm

Estee Lauder Modern Muse Edp 100 Ml Bayan Tester Parfüm

(1)
130,00TL 440,00TL

Modern Muse’u yoğun kullanmak için iç bilekler, dirsekler, boyun ve dizlerinizin arkasına sıkın. Vücudunuz ısındıkça bu nabız noktaları parfümün yayılmasını sağlayacaktır.Modern Muse’un sizi tümüyle kuşatmasını sağlamak için yastığınıza, saçlarınıza ve hatta kıyafetlerinize sıkın. Böylece gittiğiniz her yerde Modern Muse ile imzanızı atacaksınız!&n..

-70%
Hızlı Görünüm

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge Edp 100 Ml Kadın Tester Parfüm

(0)
130,00TL 440,00TL

Olgunlaştırılmış Gül Akordları: Bulgar Gülü, Hibrid Gül Özü, Kuşüzümü, Ahududu, Pembe Biber ve Safranın birleşiminden oluşan eşsiz bir kontrast. İpeksi Krema Akordları: Manolyanın kadınsı tazeliği ve vazgeçilmez yasemin çiçekleri.. Güve Otu ve Paçuli’nin, bağımlılık yapan etkisi, Madagaskar Vanilyasının ruhunuzu canlandıran Amber otu ile karışımEsa..

-74%
Hızlı Görünüm

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss EDP 100ml Kadın Tester Parfüm

(0)
140,00TL 540,00TL

Modern Muse Le Rouge'un baştan çıkarıcı ve çekici şekilde yeniden yorumlanması Modern Muse Le Rouge Gloss. Kendinizi Modern Muse Le Rouge Gloss'un baştan çıkarıcılığına bırakın. Mandalin ve Siyah Vişne'nin ağız sulandırıcı ışıltısı ve Centifolia Gülünün tazeliği ile başlayan yolculuğunuza, Pembe Karabiber ve Havuç tohumlarının baharatsı harmanı ile..

-70%
Hızlı Görünüm

Estee Lauder Modern Muse Nuit EDP 100ml Kadın Tester Parfüm

(0)
130,00TL 440,00TL

Gösterişli çiçeksi notalar, lezzetli meyveler ve ışıltılı bir güzellik. Egzotik Mandalinin, Mavi Papatya ile harmanı şaşırtıcı zıtlıkta bir güzellik yaratıyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen Yasemin’in, Günebakan çiçeği ile oluşturduğu kremsi lezzet, Nuit kadınını baştan sona feminenliğe sarıyor. Gecenin güzelliğinden ilham alan Modern Muse Nu..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Estée Lauder Companies, New York City'de bulunan Midtown Manhattan'da bulunan çok uluslu bir üretici ve prestijli cilt bakımı, makyaj, parfüm ve saç bakım ürünleri pazarlamacısıdır. Şirket, hem dijital ticaret hem de perakende kanalları aracılığıyla uluslararası olarak dağıtılan çeşitli marka portföyüne sahiptir.