Bvlgari

Grid View:
-72%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Aqva Atlantiqve Edt 100ML Erkek Parfüm

(1)
119,00TL 420,00TL

Aqva efsanesi̇ dünyadaki̇ en güçlü okyanus olarak kabul edi̇len atlanti̇k okyanusunu keşfetmeye devam edi̇yor. Büyüleyi̇ci̇ boyutları, Fethedi̇lmi̇ş ve başarıya ulaşmış Atlantik, gücün, adrenali̇ni̇n, zorlukların ve vahşi̇ yaşamın tam ortasına kurulmuştur.Tepe Notası: Bergamot, Sicilya Limonu, Okyanus Akoru, AdaçayıKalp Notası: Esmer Amber, Okyanus..

-69%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Aqva Edt 100 ml Erkek Parfüm

(0)
115,00TL 370,00TL

Asil ve maskülen bir okyanus kokusu. Denizin gücünü ve muhteşemliğini uyandırıyor. Muhteşem küresel şişesinde okyanus mavisi ve yeşilin muhteşem birleşiminde ışığı tutsak eder ve hayali bir derinlik yaratır. Bvlgari Aqva Edt 100 Ml Erkek Parfümü,Ferah, Aromatik, ve maskülen bir okyanus kokusuna sahip olan Bvlgari Aqva Edt, denizin engin kudret..

-69%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Aqva Marine Edt 100 ml Erkek Parfüm

(0)
115,00TL 370,00TL

Modern, aromatik ve ferah bir imza. Eşşiz, açık ve canlı bir tazelik arayan erkekler için yaratıldı. Bvlgari, her geçen gün erkeklerin beklentilerini karşılayacak nitelikte parfümleriyle karşımızda. Kendini daha canlı hissetmek ve canlılığıyla bir yıldız gibi parlamak isteyen erkekler için özel olarak tasarladığı kokusu ve şişesiyle Bvlgari Aqva Ma..

-73%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Goldea Edp 90 ml Kadın Parfüm

(0)
125,00TL 470,00TL

Goldea’nın karmaşık bileşimi onun farklı çağdaş seslerini koro gibi yönetir. Bir çok şey gibi tarif edilebilen bir sonuçtur ama kesinlikle barok değildir. O; yoğun ve duyusal amber karışımı ve çiçeksi duyguları belirtir ve uyandırır. Yapı, renk ve ışığın etkileşimidir. Pahalı bir kokteyl gibi, altın; beyaz muskın görünüşünün farklılıklarını kucakla..

-77%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Jasmin Noir Edp 100 Ml Bayan Parfüm

(2)
135,00TL 580,00TL

Bvlgari Jasmin Noir kadının en etkileyici silahlarından biri olarak ifade edilir. Yasemin saf ve parlak yanıyla bu parfümün yıldızı gibi parlıyor adeta. Gardenya yaprakları ve zambak ile gündüz ve gece her an teninizden ayrılmayacak bir ambians oluşturulmuş. Parfümünün daha kalıcı ve etkileyici olmasını isteyen kadınlara bir iyi haberimiz var...

-79%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Man Black Orient Edp 100 Ml Erkek Parfüm

(0)
139,00TL 650,00TL

Bvlgari man black orient çeliği eritme gücüne sahip olan ısının gizemidir. Volkanik olayların etkileşiminden ortaya çıkan bulgari man in black, şimdi karşımıza kültürlere ilham veren, doğanın enerjisini zerafete dönüştüren ve yeryüzünün enerjisini kontrol altına alan Bvlgari man black orient ile ortaya çıkıyor.Esans: OryantalTepe Notası: Rom Kakule..

-76%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Man EDT 100ml Erkek Parfüm

(0)
119,00TL 490,00TL

Modern erkeğin orijinal imzası. Maskülenliğe sofistike ve elegan bir anlam katıyor. Baştan çıkarıcı ve karşı konulamaz. Yeni ideal maskülenliğin ifadesi olan Bvlgari Man, değerli ve canlı, tamamen yenilikçi bir tecrübe yaşatan Bvlgari Man beyaz odunsu oryantal bir parfüm. Yoğun odunsu akor, erkek parfümlerinin geleneksel unsuru, şimdi, göz alıcı pa..

-75%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Man Extreme EDT 100ml Erkek Parfüm

(0)
139,00TL 560,00TL

Her erkek bir ortama girdiğinde gözlerin üzerinde olmasını ister. Bunun için şık bir giyim tarzı ve hoş bir kokuya sahip olmak isterler. Bvlgari kendine güvenen erkekler için özel olarak tasarladığı Bvlgari Man Extreme EDT Erkek Parfümü ile kullanıcılarıyla buluşuyor. İçerik olarak tekrar düşmeyen bu parfüm, odunsu kokuların ağırlığıyla beğenimize ..

-75%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Man In Black Edp 100 Ml Erkek Parfüm

(2)
139,90TL 560,00TL

Erkekler hiçbir şeye bağlı kalmaz düşüncesini Bvlgari ortadan kaldırıyor. Baharat ve amber kokusuyla geliştirdiği özel parfümü olan Bvlgari Man In Black EDP, kullanıcıları tarafından büyük beğeni topluyor. İçeriğinde bulunan çeşitli odunsu kokuları sizi daha erkeksi hale getiriyor. Parfüm gerek tasarımıyla gerekse kokusuyla alışılmışın dışında bir ..

-74%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Omnia Amethyste Edt 65 ml Bayan Parfüm

(0)
115,00TL 440,00TL

Bvlgari Omnia Amethyste Edt 65 ml Bayan Parfüm Zarif bir parfüm olan Bvlgari Omnia Amethyste sizi etkileyici bir büyünün içine sokucak. Dengenin simgesi olan ametist zerayet ve uyumunuzu dengeleyeck bir parfüm adeta. Zarif ve rafine Bvlgari Omnia Amethyste taze, sıcak, dikkat çeken ve kendini genç hisseden kadınlara adanıyor. Bvlgari Omnia Amethyst..

-74%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Omnia Coral Edt 65 ml Bayan Parfüm

(0)
115,00TL 440,00TL

Mercanın parlaklığı ve yaşam enerjisi ile hayat bulan bu parfüm yılın en renkli ve hareketli mevsimini kucaklamaya hazır hayat dolu bayanlar için yaratıldı. Bvlgari Omnia Coral doğal ve davetkar, floral notaların parlaklığı ve taze meyvelerin şeffaflığının inanılmaz kombinasyonu. Bahar ve yaz aylarının renkli ışıltısını yansıtan Bvlgari Omnia Coral..

-68%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Omnia Crystalline Edt 65 Ml Kadın Parfüm

(1)
110,00TL 340,00TL

Bvlgari Omnia Crystalline Edt 65 ml Bayan Tester Parfüm Bvlgari Omnia Crystalline ruhunuzu okşayacak saf akorlara sahip bayan parfümü. Bvlgari'nin kıymetli taşlardan esinlendiği parfüm serinin ilk parfümü olan Omnia Crystalline Woman, ferah ve su gibi berrak .Bambunun dingin kokusu ile açılış yapan parfümün kalbinde bir su bitkisi ol..

-75%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Omnia Green Jade Edt 65 ml Kadın Parfüm

(0)
110,00TL 440,00TL

Bvlgari'nin lüksünü teninizde yaşamanın tam zamanı. Bvlgari Omnia Green Jade Uyumlu ve baştan çıkarıcı bayanlara en uygun parfümlerden biri olan Bvlgari Omnia Green Jade sıktığınız anda sizi ferahlatıcak ve teninizle olan mükemmel uyumu sizi şaşırtıcak. İçerisinde bulunan beyaz şakayık, armut çiçeği ve yasemin ile kendinizi doğal hissetmenin tam za..

-74%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT 65ml Bayan Parfüm

(0)
115,00TL 440,00TL

Çiçeksi ve odunsu titreşimlerle harmanlanan Omnia Indian Garnet oldukça kadınsı, enerji dolu ve rengârenk bir koku. İçeriğinde mevcut olan üst notalar Lal Taşı ve Safranın zarif ve göz kamaştırıcı enerjisi… Tepe notasındaki göz kamaştırıcı, aydınlık, parlak, yoğun ve doygun nüanslar, coğrafyanın renkliliğinin tılsımını yansıtırken, Sicilya Mandalin..

-74%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Pour Femme EDP 100ml Kadın Parfüm

(0)
125,00TL 490,00TL

Zambak, yasemin, mimoza, Prelude gülü, beyaz menekşe, Süsen çiçeği ve misk özleri ile teninize değdiği anda sizi mutluluk ile çevrelicek. Son derece kaliteli ve eşsiz bir lükse sahip olan bu parfüm dikkatleri üzerinize çekmede güzel bir etken. Bvlgari Pour Femme, pudralı ve fresh kokusuyla temizliği ve saflığı simgeliyor. Saf, masum ve çekici ..

-75%
Hızlı Görünüm

Bvlgari Rose Essentielle 100ml EDP Bayan Parfüm

(0)
120,00TL 480,00TL

Bvlgari Rose Essentielle, içerisinde bulunan gül ile içinizdeki tutkuyu tekrardan ortaya çıkartıcak. Aşkı tutkuyla yaşayan kadınlara özel üretilen bu parfüm eşinizi etkilemekte büyük rol oynamaktadır. Bvlgari Rose Essentielle İçerisinde bulunan portakal, bergamot, gül ve yasemin ile baş döndürücü bir güzellik sunuyor sizlere... Tutkunun simgesi ola..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)

Bvlgari Parfüm

İtalya'nın başkenti Roma menşeli bir marka olan Bvlgari; gözlük, takı, mücevher, saat ve parfüm tasarımlarıyla moda dünyasına adını altın harflerle yazdıran firmanın kurucusu Yunan asıllı Sotirios Voulgaris şirketi 1884 yılında kurmuştur. Modaya yön veren uluslararası şirketlerden biri olan Bvlgari marka olarak saat, bvlgari parfüm, giyim aksesuarları ve otelcilik gibi bir çok farklı sektörde hizmet vermektedir. Bulgari S.p.A., İtalya merkezli bir kuyum ve lüks ürünler üreten bir şirkettir. Şirket, 1884 yılında Yunan asıllı Sotirios Voulgaris tarafından kurulmuş olup kuyum, parfüm, giyim aksesuarları ve otelcilik alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin merkezi Roma'da yer almaktadır.

Bvlgari Kadın Parfüm

Markanın öne çıkan başlıca parfümleri arasında Bvlgari Jasmin Noir, Bvlgari Rose Essentielle, Bvlgari Pour Femme, Bvlgari Omnia Amethyste, Bvlgari Goldea, Bvlgari Omnia Coral, Bvlgari Omnia Crystalline, Bvlgari Omnia Green Jade, Bvlgari Omnia Indian Garnet ve Bvlgari Rose Goldea modelleri yer alır. Bu modeller dışında kalan blvgari kadın parfüm modelleri tüm liste için tıklayın.

Bvlgari Erkek Parfüm

Markaya ait erkek parfüm modelleri arasında çok satan ve öne çıkan parfümler, Bvlgari Man In Black, Bvlgari Man Black Orient, Bvlgari Man, Bvlgari Man Extreme, Bvlgari Aqva Marine, Bvlgari Aqva ve Bvlgari Aqva Atlantiqve olarak öne çıkmakta bvlgari erkek parfüm modellerinin hepsini incelemek için ilgili bağlantıya tıklayın.

Bvlgari Tester

Bir çok ünlü markanın ürünleri gibi bvlgari markasına ait tüm modellerimiz de mağazalara gönderimi yapılan orjinali ile birebir aynı olan tester ürünlerdir, Koşulsuz iade garantisi ile güvenle tester parfüm modellerimizi satın alabilirsiniz. Bvlgari kadı ve erkek parfüm modelleri için yukarda bağlantıları verilen tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz ayrıca kampanyaalı ürünlerimize göz atmayı unutmayın.

Bvlgari Aqva Atlantiqve

Aqva efsanesi̇ dünyadaki̇ en güçlü okyanus olarak kabul edi̇len atlanti̇k okyanusunu keşfetmeye devam edi̇yor. Büyüleyi̇ci̇ boyutları, Fethedi̇lmi̇ş ve başarıya ulaşmış Atlantik, gücün, adrenali̇ni̇n, zorlukların ve vahşi̇ yaşamın tam ortasına kurulmuştur. Ferah kokular kategorinde yaz kokusu olarak öne çıkan güçlü ve seksi erkeğin kokusu Bvlgari Aqva Atlantiqve orjinali ile birebir kalitede tester modelini güvenle satın alın.

Bvlgari Aqva Atlantiqve Parfüm

Fresh koku severlerin ilk tercihleri arasında yerini alan bvlgari aqva serisinin başarılı kokusu tepe notalarında; Bergamot, Sicilya Limonu, Okyanus Akoru, Adaçayı. Kalp notalarında Esmer Amber, Okyanus Akoru, Elma ve Dip Notalarında ise Paçuli, Sandal Ağacı, Vetiver ve Amber yağ barındırmaktadır. Üst seviye fresh kokuları sevenlerin vazgeçilmez kokusu.

Bvlgari Aqva Atlantiqve Tester

Tester momdel kokularımızın avantajları günlük kullanıma uygundur. Kullanımı Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır. Orjinali ile birebir mağazalara teslim edilen tester parfüm modellerrimizi en uygun fiyat garantisi ile sizlere satışını yapmaktayız.

Bvlgari Aqva

Asil ve maskülen bir okyanus kokusu. Denizin gücünü ve muhteşemliğini uyandırıyor. Muhteşem küresel şişesinde okyanus mavisi ve yeşilin muhteşem birleşiminde ışığı tutsak eder ve hayali bir derinlik yaratır. Bvlgari Aqva, ferah, aromatik ve maskülen bir okyanus kokusuna sahip olan Bvlgari Aqva, denizin engin kudretini ve çekiciliğini beğenilere sunuyor. Göz kamaştırıcı orijinal şişesinde, okyanus mavisi ve yeşilin mutluluk veren birlikteliğini gözler önüne seren Bvlgari Aqva, içerisinde barındırdığı mandalina, adaçayı, amber kokularıyla aynı zamanda huzur verici bir etkiye de sahiptir.

Bvlgari Aqva Parfüm

Bvlgari Aqva erkekler için yoğun ve canlı bir parfüm. Zarif sezgisel ve iddialı. Ferah üst notalarda portakal, portakal yaprağı esansları; Orta notalarda Posidonia'nın deniz suyu notasının aromatik Santolina ile karışımını içerir. Alt notada ise odunsu kehribar minerali kullanılmıştır.

Bvlgari Aqva Tester

Şık, etkileyici ve karizmatik etkiyi hissettiren, erkeklerin vazgeçemeyeceği kokular arasında bulunan Bvlgari Aqva parfüm; erkeği baştan yaratarak hem fresh hem aromatik tatların uyumunu harmanlayarak kullanıcılara sunuyor. Orjinal ürünnlerin muadili fiirmaların mağazalara gönderdiği tester parfümleri firmamızdan güvenle satın alabilirsiniz.

Bvlgari Aqva Marine

Modern, aromatik ve ferah bir imza. Eşşiz, açık ve canlı bir tazelik arayan erkekler için yaratıldı. Bvlgari, her geçen gün erkeklerin beklentilerini karşılayacak nitelikte parfümleriyle karşımızda. Kendini daha canlı hissetmek ve canlılığıyla bir yıldız gibi parlamak isteyen erkekler için özel olarak tasarladığı kokusu ve şişesiyle Bvlgari Aqva Marine Erkek Parfüm sizlerle.Parfüm içerik olarak odunsu kokuların cazibesini ve mandalinanın enerjisini barındırıyor.

Bvlgari Aqva Marine Parfüm

Bvlgari aqva marine gücünü okyanustan alan bu parfüm kendinizi her daim dinç ve genç hissetmenizi sağlayacak. Esans olarak Ferah ve Aromatik Parfümün Tepe Notalarında Aromatik Su, Kalp Notalarında Turunç Yağı ve Greyfurt. Dip Notalarında Posidonia ve Beyaz Sedir yağı bulunmaktadır.

Bvlgari Aqva Marine Tester

Bvlgari aqva marine 100 ml’lik hacmi ile beklentilerinizi daha uzun süre karşılayan parfüm size uzun süre eşlik edecek. Suyun aromatik tazeliğini yansıtan formülü ile ilgi odağı olmak isteyen erkeklerin vazgeçilmez tercihi. Orjinal tester parfüm kalitesini uygun fiyat ve orjinal ürün garantisi ile satmaktayız.

Bvlgari Man

Modern erkeğin orijinal imzası. Maskülenliğe sofistike ve elegan bir anlam katıyor. Baştan çıkarıcı ve karşı konulamaz. Yeni ideal maskülenliğin ifadesi olan Bvlgari Man, değerli ve canlı, tamamen yenilikçi bir tecrübe yaşatan Bvlgari Man beyaz odunsu oryantal bir parfüm. Bvlgari Man özü harika ipuçlarıyla ile zenginleştirilmiş. Vetiver ve cypriol birleşiminin güçlü ve kararlı aromamsı ile tatlı beyaz odunsuların sandal ağacı ve kaşmir ağacı ile birleşiminin sıcak dokunuşu

Bvlgari Man Parfüm

Beyaz bal ve miskin büyüleyici nüansları ile asilbentin sıcak harmonisinin karışımı oryantal heyecan katıyor. Parfüm Esans olarak Oryantal  kategorisinde yer alır. Bvlgarri man Tepe Notalarında, Calabrian, Bergamot, Menekşe Yaprakları, Lotus Çiçeği, Beyaz Armut, Kalp Notalarında Beyaz Tahta, Bitkisel Kehribar, Sandal Ağacı, Kaşmir Ahşap, Vetiver ve Dip Notalarında Tonka Fasulyesi, Beyaz Bal, Misk ve Reçine barındırmaktadır.

Bvlgari Man Tester

Bu noktada Bvlgari Man'in sıra dışı oluşu açığa çıkıyor: bitkisel amberin çekici uyumu Alberto Morillas tarafından Bulgari için özel olarak yaratıldı. Orjinal tester parfüm mağazalara test amaçlı gönderimi yapılan ürünnlerden oluşur. Güvenle satın alabilir, koşulsuz iade hhakkınız olduğunu belirtmek isteriz.

Bvlgari man in black

Erkekler hiçbir şeye bağlı kalmaz düşüncesini Bvlgari ortadan kaldırıyor. Baharat ve amber kokusuyla geliştirdiği özel parfümü olan Bvlgari Man In Black, kullanıcıları tarafından büyük beğeni topluyor. Parfüm gerek tasarımıyla gerekse kokusuyla alışılmışın dışında bir ürün olma niteliğini koruyor. Bvlgari' nin büyüsünde ve sofitikeliğinde vücut bulmuş bir maskülenlik. Koku anında bağımlılık yaratan, patlayan baharatlı amber rom akoruyla açılıyor.

Bvlgari man in black parfüm

Erkekleri ayrı bir cazibeye sokacak bu ürün, her notasında ayrı bir kokuyla sevenlerinin beğenisini kazanmış durumda. Parfümün Tepe Notalarında; Rom ve Renkli Baharatlar, Kalp Notalarında; Deri, Süsen ve Sümbülteber, Dip Notalarında Benzoin, Tonka Fasulyesi ve Guaiac odunu yer alır. 100 ml’lik ürünle birlikte de bağlılıkları oldukça uzun sürecek.

Bvlgari man in black tester

Irisin kendi doğasındaki gizemi, derinin asaletiyle birleşip bu karışıma eşsiz bir maskülenlik katıyor. Bvlgari Man In Black şişe tasarımı olarak erkeklerin çokça kullandığı siyah renk tercih edilmiş ve bu koyu renk deri motifleriyle süslenmiş. Tester parfüm modellerimizi güvenle satın alabilirsiniz, Koşulsuz iade hakkınınız bulunmaktadır.

Bvlgari Jasmin Noir

Bvlgari Jasmin Noir kadının en etkileyici silahlarından biri olduğu ifade edilir. Yasemin saf ve parlak yanıyla bu parfümün yıldızı gibi parlıyor adeta. Gardenya yaprakları ve zambak ile gündüz ve gece her an teninizden ayrılmayacak bir ambians oluşturulmuş. Parfümünün daha kalıcı ve etkileyici olmasını isteyen kadınlara bir iyi haberimiz var. Bvlgari Jasmin Noir, yasemin kokusunun ferahlatıcı ve cezbedici etkisini ve odunsu kokuların büyüleyiciliğini sizin için bir araya getiriyor.

Bvlgari Jasmin Noir Parfüm

Bvlgari Jasmin Noir, yasemin kokusunun ferahlatıcı ve cezbedici etkisini ve odunsu kokuların büyüleyiciliğini sizin için bir araya getiriyor. Bvlgari Jasmin Noir esans olarak odunsu ve çiçeksi kategorisinde yer almakta. Parfümün tepe notalarında; Parlak Yeşillik Özleri, Gardenya Yaprakları, Nilüfer. Kalp notalarında, Zambak, Yasemin Özütü, Saten Badem yer alırken Dip Notalarında ise beyaz misk, tonka tohumu özütü, kıymetli odun Harmanları yer almaktadır.

Bvlgari Jasmin Noir Tester

Bvlgari Jasmin Noir çiçeksi kokuların içinizi kıpır kıpır yaptığını hissedeceksiniz. Şık giyim tarzınızla dikkatleri üzerinize toplarken, etrafınızdaki herkesi odunsu kokuların büyüleyici etkisiyle kendinize hayran bırakacaksınız. Ayrıca firmamızdan orjinal tester parfüm garantisi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır.

Bvlgari Omnia Amethyste

Bvlgari Omnia'nın zarif bir parfümü olan Bvlgari Omnia Amethyste sizi etkileyici bir büyünün içine sokucak. Dengenin simgesi olan ametist adeta zerafet ve uyumunuzu dengeleyecek bir parfüm. Zarif ve rafine Bvlgari Omnia Amethyste taze, sıcak, dikkat çeken ve kendini genç hisseden kadınlara adanıyor. Bvlgari Omnia Amethyste kadının zarif kişiliği saf ve otantik notaların kombinasyonuyla yansıtılıyor.

Bvlgari Omnia Amethyste Parfüm

Dengenin simgesi olan ametist zarafet ve uyum içindeki asil ruhu uyandırıyor. Güçlü kadınsı hali ise ağırbaşlı bir tensellikle ortaya çıkıyor. Bvlgari Omnia Amethyste Esans olarak oryantal kategorisinde yer almakta. Tepe Notalarında pembe greyfurt ve frenk üzümü. Kalp notalarında, iris ve bulgar gülü. Dip notalarında heliotrope ve odunsu harmanlar yer alır.

Bvlgari Omnia Amethyste Tester

Bvlgari omnia amethyste güvenle satın alabileceğiniz orjinal tester modelini firmamızdan temin edebilirsiniz. Tüm marka ve modellerde olduğu gibi bvlgari omnia amethyste tester parfüm modelimiz orjinali ile birebir kaliteye sahip ürün.

Bvlgari Omnia Crystalline

Bvlgari Omnia Crystalline ruhunuzu okşayacak saf akorlara sahip bayan parfümü. Bvlgari'nin kıymetli taşlardan esinlendiği parfüm serinin ilk parfümü olan Omnia Crystalline Woman, ferah ve su gibi berrak .Bambunun dingin kokusu ile açılış yapan parfümün kalbinde bir su bitkisi olan lotusun kırılganlığına sahiptir. Bvlgari Omnia Crystalline, kristalin ışığında hayat buluyor.

Bvlgari Omnia Crystalline Parfüm

Bvlgari Omnia Cyrstalline, kristalin parlaklığı ve saflığı, oryantal notalarla harmanlanması ile kadına bambaşka bir çekicilik katıyor. Bu etkileyici koku, teni adeta büyülü bir şekilde sarıp sarmalıyor. Parfüm esans olarak çiçeksi ve memyvemsi kategorisinde yer alır. Parfüm tepe notalarında bambu ve armut. Kalp notalarında lotus çiçeği, Çin Tarçını ve Çay. Dip notalarında Musk, Meşe Yosunu ve Guaiac ağacı yer almaktadır.

Bvlgari Omnia Crystalline Tester

Bvlgari Omnia Cyrstalline orjinal tester modelini firmamızdan temin edebilir, koşulsuz iade hakkına sahip olduğunuzu da hatırlatmak isteriz. Güvenli alışveriş ile orjinal bvlgari omnia cyrstalline tester parfüm satın al.

Bvlgari Goldea

Bvlgari Goldea karmaşık bileşimi onun farklı çağdaş seslerini koro gibi yönetir. Bir çok şey gibi tarif edilebilen bir sonuçtur ama kesinlikle barok değildir. Bvlgari Goldea yoğun ve duyusal amber karışımı ve çiçeksi duyguları belirtir ve uyandırır. Yapı, renk ve ışığın etkileşimidir. Bvlgari Goldea'nın notaları; florientalın heyecanlandırıcı melez buketini varlığıyla oluşturmaya yardım ederek zenginleştiren portakal çiçeğinin taze ve hafif doğallığını zenginleştirir.

Bvlgari Goldea Parfüm

Bvlgari Goldea dünyanın her yerinde aradığı göz alıcı, değerli taşların renk değiştiren cüretini hatırlatırlar. Tüm bunlar güneş ışığını kokuya çeviren ışıltılı stiliyle bağımlılık yaratan parfümü yaratır. Cilde temasla onu doyuran kıymetli bir süs gibi. Parfümün tepe notalarında musk, portakal çiçeği, bergamut ve  ahududu yağları bulunur. kalp notalarında Ylang-Ylang, yasemin ve musk yağları bulunur. dip notalarında ise amber, musk, paçuli ve  mısır papürüsü yağ özleri yer alır.

Bvlgari Goldea Tester

Bvlgari Goldea orjinal tester parfümü firmamızdan temin edebilir, güvennle alışveriş yapabilirsiniz, Firmamımızdan satını aldığınız tüm ürünleri koşulsuz olarak iade etme hakkınız bulunmaktadır. Bvlgari Goldea orjinal tester parfüm modelini incelemek için ilgili bağlantıyı ziyaret edin.

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle, içerisinde bulunan gül ile içinizdeki tutkuyu tekrardan ortaya çıkartıcak. Aşkı tutkuyla yaşayan kadınlara özel üretilen bu parfüm eşinizi etkilemekte büyük rol oynamaktadır. Bvlgari Rose Essentielle İçerisinde bulunan portakal, bergamot, gül ve yasemin ile baş döndürücü bir güzellik sunuyor sizlere... Tutkunun simgesi olarak bilinen gül çiçeğinin varlığını açılış notalarında hisediyorsunuz.

Bvlgari Rose Essentielle Parfüm

Zarafet ve mücevherlerin ışıltısı güllerin saflığı ile açığa çıkıyor. Bulgari Rose narin ama güçlü, masum ama kışkırtıcı kadınları tanımlıyor. Bvlgari Rose Essentielle ile masumiyetinizi açığa çıkarın. Tepe Notası: Kıbrıs Gülleri Kalp Notası: Türk Gülleri, Böğürtlen Dip Notası: Prelüd Gül, Paçuli

Bvlgari Rose Essentielle Tester

Tester ürünler firmalar tarafından mağazalara gönderilen test amaçlı ürünlerdir, orjinali ile birebir kaliteye sahip olduğundan hiç bir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun durumunda koşulsuz iade hakkına sahipsiniz. Firmamız bu konu hakkında sizlere garanti vermektedir.

Bvlgari Parfüm Kadın

Bvlgari Jasmin Noir koleksiyonunda kendine yer bulan dört parfüm, narin çiçek kokularıyla; partnerinizi baştan çıkarıcı, canlı ve genç kadınların cazibesini sembolize ediyor. Gizem temelinde hayat bulan bu koleksiyon, masumiyeti çağrıştıran nitelikleriyle dikkat çekiyor. Jasmin Noir koleksiyonuysa kadifemsi notalarıyla; tutkulu, cüretkar ve bir o kadar da büyüleyici kadınlara ithaf ediliyor. Cüretkar iddialı kadınların vazgeçilmezi Bvlgari kadın parfüm modelleri sizleri bekliyor.

Bvlgari Parfüm Erkek

Bvlgari, esrarengiz ve modern görünmek isteyen erkeklerin beğenisine sunuluyor. Lotus çiçeği, bergamot ve baskın odunsu notalarıyla diğerlerinden bir adım öne çıkan ünlü parfüm, seksiliği ve meydan okumayı simgeliyor. Aqva Marine Pour Homme, denizden esen ferahlatıcı bir rüzgarı simgelerken, aynı zamanda ağır olmayan ve bunaltmayan aromasıyla farklılığını ispatlıyor. Bvlgari erkek parfüm modelleri Man serisi ile dikkat çekiyor, kendine özen gösteren bakımlı erkeklerin iddialı kokusu man in black oldukça popüler kokusu olarak öne çıkar.

Bvlgari Parfüm Fiyatları

Bvlgari'ye ait klasik parfümler arasında her zevke uygun pek çok alternatif yer alıyor. Kokularında hafifliği ve dayanıklılığı baz alan markanın uzman tasarımcıların ellerinden çıkan parfümleri, girdiği her ortamda kokusuyla fark edilmek isteyenlerin bu beklentisini en iyi şekilde karşılıyor. Uygun fiyat fiyatlı olarak firmaların mağazalara test amaçlı gönderdiği tester parfümleri firmamızdan güvenle satın alma imkanınız bulunmakta.